Rozsmakuj się w menu
Kasztelańskiej Restauracji
Rozsmakuj się w menu
Kasztelańskiej Restauracji
Kawiarnia Kasztelańska
z widokiem na Uniejóiw
Kawiarnia Kasztelańska
z widokiem na Uniejów
Kąpiele tematyczne
aż 6 różnych seansów
Kąpiele tematyczne
aż 6 różnych seansów
Arrow
Arrow
Slider

 

     Hotel & Spa**** Kasztel Uniejów to kameralny obiekt położony w uzdrowiskowej miejscowości Uniejów. Stworzony został z myślą o najbardziej wymagających Gościach, którzy szukają komfortowych warunków do wypoczynku i relaksu.

   Znakomicie rozplanowana przestrzeń sprawia, że każdy może znaleźć tu miejsce do kameralnego odpoczynku. Luksusowo urządzone pokoje i apartamenty wyposażone zostały we wszystko, czego Goście mogą potrzebować podczas pobytu. 

    Zapewniamy również szeroką ofertę Strefy Spa. Zapraszamy zwłaszcza do skorzystania z sesji w kabinie floatingowej. Jest to innowacyjna metoda pozwalająca podczas 45 minutowego seansu pozbyć się stresu, uzupełnić poziom magnezu i doskonale się zrelaksować. Oferujemy również szeroką ofertę kąpieli balneologicznych  w geotermalnej wodzie solankowej, która ma niesamowite właściwości dla skóry, uspokaja, poprawia nastrój, wycisza i doskonale przeciwdziała infekcjom. Obecnie olbrzymim zainteresowaniem cieszą się kąpiele tematyczne: kąpiel w piwie, kąpiel w winie, w kozim mleku, czekoladowa i różana. Przygotowywane w komnatach VIP pozwolą na spędzenie romantycznych i wspaniałych chwil zakochanym.

       Pobyt umili także pyszne jedzenie, serwowane w Restauracji Kasztelańskiej.

Arrow
Arrow
Slider