Masaże

Home / Strefa SPA / Masaże

Strefa SPA

Masaże

Polegający na próżniowym zasysaniu skóry i tkanek, pozwala zredukować cellulit i poprawić ukrwienie skóry. Wpływa korzystnie na sylwetkę, przyśpiesza metabolizm i mobilizuje organizm do usuwania toksyn.

całe ciało 50 min – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%

Łączący techniki masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, maksymalnie relaksuje i odpręża, jednocześnie działając kojąco na różnorodne dolegliwości ciała.

30min – dla jednej osoby 120zł/ masaż dla dwojga -15%                             

50 min – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%

Intensywny masaż całego ciała, polecany szczególnie sportowcom, likwiduje skutki przetrenowania, zapobiega zakwasom, pomaga zapobiegać kontuzjom oraz ma rozgrzewający i relaksujący wpływ na mięśnie.                                    

50 minut – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%

Zabieg o działaniu fizjoterapeutycznym, ma działanie regeneracyjne – wspomaga pracę wszystkich narządów, łagodzi bóle mięśniowe i związane z napięciem nerwowym, poprawia funkcjonowanie układu krążenia.

50 minut – dla jednej osoby 180 zł/masaż dla dwojga -15%

Uczta dla ciała – koi nerwy, wprowadza w dobry nastrój i relaksuje, a połączenie czekolady o najwyższej zawartości kakao z naturalnym olejem kokosowym dodatkowo nawilża i ujędrnia skórę.

50min- dla jednej osoby 180 zł/masaż dla dwojga -15%

Doskonały dla skóry suchej i wymagającej szczególnej pielęgnacji. Głęboko nawilża, łagodzi objawy związane z chorobami, takimi jak trądzik czy łuszczyca i sprawia, że skóra staje się jędrna i napięta.

50 min – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%

Gwiazdorski masaż twarzy Kobido

Kobido jest japońskim sposobem na młody wygląd, nie bez powodu nazywany liftingiem bez skalpela. Większość metod masażu twarzy działa wyłącznie na jej powierzchni, natomiast Kobido, poprzez  wykorzystanie wielu technik manualnych, działa na głębszych warstwach mięśni oraz skóry.

Masaż obejmuje głowę, twarz, dekolt, ramiona i barki. Stosowana sztuka specjalnie zaprojektowanych ruchów ma duży wpływ na poprawę owalu twarzy, zmniejszenie ilości zmarszczek oraz niweluje napięcia mięśniowe.

ok. 60 minut – dla jednej osoby 250 zł/masaż dla dwojga -15%