Masaże

Home / Strefa SPA / Masaże

Strefa SPA

Masaże

Kosmetyki gabinetowe | Dr Irena Eris Beauty CareŁączący techniki masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków, maksymalnie relaksuje i odpręża, jednocześnie działając kojąco na różnorodne dolegliwości ciała.                      

50 min – dla jednej osoby 170 zł

 

Kosmetyki gabinetowe | Dr Irena Eris Beauty Care

Łączący techniki masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków, maksymalnie relaksuje i odpręża, jednocześnie działając kojąco na różnorodne dolegliwości ciała.                      

25 min – dla jednej osoby 110 zł

Intensywny masaż całego ciała, polecany szczególnie sportowcom, likwiduje skutki przetrenowania, zapobiega zakwasom, pomaga zapobiegać kontuzjom oraz ma rozgrzewający i relaksujący wpływ na mięśnie.                                    

50 minut – dla jednej osoby 190 zł

Kosmetyki gabinetowe | Dr Irena Eris Beauty Care

Zabieg o działaniu fizjoterapeutycznym, ma działanie regeneracyjne – wspomaga pracę wszystkich narządów, łagodzi bóle mięśniowe i związane z napięciem nerwowym, poprawia funkcjonowanie układu krążenia.

50 minut – dla jednej osoby 200 zł

Uczta dla ciała – koi nerwy, wprowadza w dobry nastrój i relaksuje, a połączenie czekolady o najwyższej zawartości kakao z naturalnym olejem kokosowym dodatkowo nawilża i ujędrnia skórę.

50 min- dla jednej osoby 200 zł

 

Kosmetyki gabinetowe | Dr Irena Eris Beauty Care

Masaż naturalnym olejem arganowym jest idealny dla delikatnej i wrażliwej skóry, a także wymagającej szczególnej pielęgnacji.

50 min – dla jednej osoby 200 zł

Masaż na miodzie skutecznie eliminuje wszelkie bóle pleców, zesztywnienie mięśni, stany przeziębieniowe i zmiany trądzikowe na plecach. Miód używany do masażu odżywia tkanki, wygładza i poprawia wygląd skóry.

25 min – dla jednej osoby 160 zł