Masaże

Home / Strefa SPA / Masaże

Strefa SPA

Masaże

Polegający na próżniowym zasysaniu skóry i tkanek, pozwala zredukować cellulit i poprawić ukrwienie skóry. Wpływa korzystnie na sylwetkę, przyśpiesza metabolizm i mobilizuje organizm do usuwania toksyn.

całe ciało 50 min – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%

Łączący techniki masażu relaksacyjnego z zastosowaniem naturalnych olejków eterycznych, maksymalnie relaksuje i odpręża, jednocześnie działając kojąco na różnorodne dolegliwości ciała.

30min – dla jednej osoby 120zł/ masaż dla dwojga -15%                             

50 min – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%

Intensywny masaż całego ciała, polecany szczególnie sportowcom, likwiduje skutki przetrenowania, zapobiega zakwasom, pomaga zapobiegać kontuzjom oraz ma rozgrzewający i relaksujący wpływ na mięśnie.                                    

50 minut – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%

Zabieg o działaniu fizjoterapeutycznym, ma działanie regeneracyjne – wspomaga pracę wszystkich narządów, łagodzi bóle mięśniowe i związane z napięciem nerwowym, poprawia funkcjonowanie układu krążenia.

50 minut – dla jednej osoby 180 zł/masaż dla dwojga -15%

Uczta dla ciała – koi nerwy, wprowadza w dobry nastrój i relaksuje, a połączenie czekolady o najwyższej zawartości kakao z naturalnym olejem kokosowym dodatkowo nawilża i ujędrnia skórę.

50min- dla jednej osoby 180 zł/masaż dla dwojga -15%

Doskonały dla skóry suchej i wymagającej szczególnej pielęgnacji. Głęboko nawilża, łagodzi objawy związane z chorobami, takimi jak trądzik czy łuszczyca i sprawia, że skóra staje się jędrna i napięta.

50 min – dla jednej osoby 150 zł/masaż dla dwojga -15%